Europejski Dzień Języków Obcych Drukuj

Dzien Jezykow Obcych 03

25 października po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Europejski Dzień języków Obcych.

Głównym celem tej uroczystości było promowanie wśród uczniów nauki języków obcych oraz uwrażliwienie ich na korzyści, jakie płyną z ich znajomości. W tym dniu nasza szkoła została przyozdobiona wieloma dekoracjami oraz napisami w różnych językach obcych. Program naszej uroczystości szkolnej był bardzo urozmaicony. Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności językowe oraz talent aktorski poprzez udział w scenkach językowych. Nie zabrakło również występów wokalnych z języku angielskim oraz pokazu wokalno-tanecznego w języku niemieckim. Oglądając prezentacje multimedialne uczniowie mieli możliwość poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą krajów europejskich oraz uświadomić sobie jak wielkie znaczenie ma znajomość języków obcych. Ponadto, uczniowie mogli wziąć udział w konkursie językowym przy użyciu kodów QR.

::Galeria::

Kochani uczniowie, to dzięki Waszemu zaangażowaniu i kreatywności ten dzień możemy zaliczyć do bardzo udanych! Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!

Nauczyciele języków obcych

Zapraszamy do obejrzenia relacji video: https://www.magisto.com/int/video/IQMFZVoNBToiQBdhCzE?l=vsm&o=a&c=o via magisto.com