Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej Drukuj

Dzien KEN powiat 01

12 października na Zamku Kazimierzowskim w Sandomierzu miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Wzięli w niej udział dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy placówek oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sandomierski.

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne i wyjątkowe święto przypominające o wielkiej wartości jaką stanowi edukacja, podczas którego była okazja do podziękowania nauczycielom za trud ich pracy, rozwijanie pasji i zainteresowań wśród uczniów.

Tradycyjnie, jak każdego roku Starosta Sandomierski przyznał nagrody pracownikom oświaty zatrudnionym w placówkach tego powiatu. Wśród nagrodzonych znalazł się też dyrektor ZSGiH w Sandomierzu pan Dariusz Łuczak oraz w-ce dyrektor Ewa Jedlińska i Katarzyna Krakowiak. Nagrodę Starosty otrzymała Małgorzata Michalczuk, Medal Komisji Edukacji Narodowej otzryamała Bożena Gospodarczyk a Brązowy Krzyż Zasługi - Alicja Szatan.

Po części oficjalnej wszyscy obecni goście mieli możliwość skorzystania ze słodkiego poczęstunku i bufetu kawowego, który został przygotowany przez młodzież naszej szkoły pod kierunkiem nauczycieli p. Marty Bator i p. Krzysztofa Jonaszka. W obsługę kelnerską zaangażowani zostali uczniowie z klasy 4 Technikum Hotelarskiego, 2 Technikum Hotelarskiego, 2 Technikum Gastronomicznego pod opieką Grażyny Siemaszek i Edyty Łukaszek.

Dzien KEN powiat 02

Dzien KEN powiat 03