Sukcesy naszych uczniów w ogólnopolskich konkursach językowych Drukuj

konkurs jezykowy 01

Dnia 9 stycznia 2019 r. odbyło sięuroczyste wręczenie dyplomów uczniom naszej szkoły, którzy uczestniczyli w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego „English High Flier” oraz języka niemieckiego „Weltsprachen” oraz „Verstehen”.

 

Pragniemy pochwalić się sukcesem naszych uczniów z języka angielskiego:

W kategorii klas pierwszych najlepszy wynik uzyskała Koralia Kawa, która zajęła 1 miejsce w województwie świętokrzyskim oraz 16 w kraju zaś Mikołaj Szemraj uzyskał 12 miejsce w województwie. Najlepszy wynik w klasach drugich uzyskała Karina Żelazowska, która zajęła 21 miejsce w województwie.

 

konkurs jezykowy 03

 

konkurs jezykowy 02

 

Serdecznie gratulujemy!

Szkolny koordynator konkursu z j. angielskiego: p. Anna Stefaniak

Szkolny koordynator konkursu z j. niemieckiego: p. Lucyna Krakowiak