OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO „WELTSPRACHEN” Drukuj

Dnia 13.02.2019 r. odbyła się VI edycja ogólnopolskiego konkursu języka niemieckiego „WELTSPRACHEN”.

Konkurs polegał na rozwiązaniu przez uczniów testu obejmującego 20 ciekawie skonstruowanych pytań badających umiejętności w zakresie posiadanego słownictwa, zwrotów, czytania ze zrozumieniem, komunikacji oraz gramatyki.

W konkursie uczestniczyli następujący uczniowie: Julia Wilińska – kl. 2D, Kamil Kolasiński – kl. 2A, Ewa Rosołowska – kl. 3 A, Klaudia Krakowiak – kl. 3 LO, Wioletta Kozieja – kl. 3 LO, Mikołaj Szemraj – kl. I A, Wiktoria Peda – kl. I A, Maria Maslowa – kl. IA.

 

 

Najlepszy wynik otrzymali:

  • Mikołaj Szemraj – 10 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii KLASY I
  • Ewa Rosołowska – 11 miejsce w województwie świętokrzyskim w kategorii KLASY III

Gratulacje dla wszystkich uczestników !!!