Sukcesy naszych uczniów w ogólnopolskich konkursach językowych Drukuj

konkursy jezykowe

14 maja odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uczniom biorącym udział w ogólnopolskich konkursach językowych.

Z przyjemnością informujemy, że Mikołaj Szemraj zajął 6 miejsce w województwie w konkursie j. angielskiego „English Ace” w kategorii klas 1 zaś Karina Żelazowska zajęła 5 miejsce w województwie w kategorii klas 2. W konkursie j. angielskiego „Understand” najlepszy wynik uzyskała Koralia Kawa, 6 miejsce w województwie. W konkursie j. niemieckiego „Weltsprachen” Mikołaj Szemraj zajął 10 miejsce w województwie w kategorii klas 1 zaś Ewa Rosołowska 11 miejsce w województwie w kategorii klas 3. Serdecznie gratulujemy!

Szkolny koordynator konkursu z j. angielskiego: p. Anna Stefaniak

Szkolny koordynator konkursu z j. niemieckiego: p. Lucyna Krakowiak