Stypendystka Prezesa Rady Ministrów Drukuj

stypendystka PRM 03

Ewa Rosołowska stypendystką Prezesa Rady Ministrów !

Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się 30 stycznia 2020r. podczas sesji Rady Powiatu Sandomierskiego. Dyplomy dla 10 najzdolniejszych uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu wręczyła Małgorzata Lipa, Kierownik Sandomierskiego Oddziału Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty, a gratulacje złożył również Przewodniczący Rady Powiatu Tadeusz Huk i Starosta Sandomierski Marcin Piwnik.

 

Ewa Rosołowska jest uczennicą klasy IV TH - Technikum Nr 2 w ZSGiH. W środowisku szkolnym Ewa znana jest nie tylko z wysokich wyników w nauce, ale również aktywnie włącza się w życie klasy, szkoły , bursy szkolnej. Reprezentowała nas na wielu konkursach i bierze udział w różnych akcjach charytatywnych.

stypendystka PRM 01

 

stypendystka PRM 02