Podziękowania klasy 4A Drukuj

4A podziekowania

Wszystko ma swój początek i niestety koniec. Dnia 24.04.2020r. nasza przygoda z Zespołem Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu dobiegła końca. Bardzo przykro nam, że nie mamy możliwości tradycyjnego zakończenia i pożegnania, jednak musimy się dostosować do obecnej sytuacji.

Podsumowując cztery piękne lata, które minęły bardzo szybko, możemy powiedzieć tylko tyle: będziemy tęsknić.

Podziękowania - film

W tym czasie nawiązało się wiele przyjaźni, poznaliśmy bardzo miłych i pomocnych w trudnych chwilach nauczycieli. To właśnie oni pomagali nam rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Wspólne wyjazdy i klimat jaki wtedy panował na zawsze zostanie w naszej pamięci. Ze swojej strony dziękujemy i jednocześnie przepraszamy, za wszelkie trudności, przykrości, których przysporzyliśmy Wam drodzy nauczyciele.

Dziękujemy za wszystko !

Klasa IV A TH