Serdeczne podziękowania dla ZSE w Kielcach Drukuj

Przedstawiciele Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Oskara Langego w Kielcach przybyli do nas 1 czerwca ze wsparciem finasowym i materialnym, które było rezultatem przeprowadzonej w Kielcach akcji charytatywnej na rzecz poszkodowanych uczniów i pracowników ZSGiH w Sandomierzu.

Kielecki Ekonomik, którego Dyrektorem jest Pani Lucyna Gromiec, przeprowadził akcję chartytatywną i sam zaoferował nam pomoc. We wtorek do naszej szkoły zawitali przedstawiciele tej szkoły  - mgr Leszek Gruszka oraz mgr inż. Marek Podsiadło - i przekazali przywiezione ze sobą dary w postaci finansowej, a także materialnej (chemia, żywność, ubrania, przedmioty użytkowe).

Jesteśmy ogromnie wdzięczni ZSE w Kielcach  za wszystkie dary, które trafią do dotkniętych powodzią uczniów oraz pracowników naszej szkoły. Dziękujemy w Ich imieniu.