XVI Gala "Sandomierzanin Roku 2016" i "Nadzieja Sandomierza 2016" Drukuj

nadzieja sandomierza 06

W sobotę 27 lutego 2016 r. w Zamku Kazimierzowskim w Sandomierzu odbyła się XVI Gala przyznawania tytułów „Sandomierzanin Roku” i „Nadzieja Sandomierza”.

W gronie przedstawicieli młodzieży sandomierskich szkół ponadgimnazjalnych znalazła się uczennica naszej szkoły Aleksandra Gładysz z klasy II Technikum nr 2. Wytypowana spośród naszych uczniów Ola otrzymała podczas Gali nominację do tytułu Nadzieja Sandomierza 2016 z rąk Burmistrza Sandomierza pana Marka Bronkowskiego.

Podczas uroczystości Aleksandrze towarzyszyli rodzice, dyrektor szkoły pan Dariusz Łuczak oraz wychowawczyni.

Ola wyróżnia się w nauce, bierze udział w konkursach gastronomicznych i prozdrowotnych, jest zaangażowana w realizację szkolnych i międzyszkolnych projektów, inicjatywy na polu działalności obywatelskiej, promocji zdrowia i uczniowski wolontariat. Jest autorytetem w naszym środowisku szkolnym i lokalnym.

Serdecznie gratulujemy naszej uczennicy nominacji do tytułu Nadziei Sandomierza i życzymy dalszych sukcesów w podejmowanych przez nią działaniach. Tym samym mamy nadzieję iż nadal dostrzegając sens partycypacji w życiu obywatelskim Sandomierza zostanie ona nadal nadzieją naszej szkoły i tego miasta. 

Nominacje do tytułu nadzieja Sandomierza 2016 otrzymała także ubiegłoroczna absolwentka naszej szkoły Patrycja Klocek, wytypowana przez Stowarzyszenie Sympatyków Szkoły "Sandomierska Marmolada". Serdecznie gratulujemy.

nadzieja sandomierza 01

nadzieja sandomierza 02

nadzieja sandomierza 03

nadzieja sandomierza 04

nadzieja sandomierza 05