Moja kartka Świąteczna Drukuj

kartka sw 01

Po raz czwarty w naszej szkole zorganizowano konkurs pt.'Moja kartka świąteczna'.

Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie kartki świątecznej w dowolnej technice plastycznej oraz napisanie życzeń w języku angielskim. Kształt i forma kartki były dowolne.

 

Celem konkursu było: kultywowanie tradycji światecznych, kształcenie poczucia wartości dziedzictwa kulturowego i odpowiedzialności za jego trwanie, kształtowanie postaw twórczych, kreatywności, innowacyjności, śmiałości w podejmowaniu trudnych zadań, prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej oraz stworzenie możliwości udziału uczniów w konfrontacji z rówieśnikami (w dziedzinie sztuk plastycznych i kompetencji językowych w zakresie j.angielskiego).

Konkurs trwał do 18 marca b.r. i przystąpiło do niego 40 uczniów naszej szkoły.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt Wielkanocnych!

HAPPY EASTER!

organizator konkursu: Agnieszka Wróbel

::Galeria::