KONKURS „SZWAJCARSKIE SCYZORYKI” Drukuj

szwajcarskie scyzoryki 01

Zadaniem uczniów uczestniczących w konkursie ”Szwajcarskie scyzoryki” jest stworzenie opracowania tekstowo, graficznego, które przedstawi podobieństwa między regionem Świętokrzyskim i Szwajcarią w wybranych obszarach.

Naszą szkołę reprezentuje zespół pięcioosobowy w składzie:

  1. Jarosz Dominika
  2. Gładysz Aleksandra
  3. Smardz Aleksandra
  4. Haja Karolina
  5. Słonecki Mateusz

 

szwajcarskie scyzoryki 02

 

Nasi uczniowie pracują nad obszarem tematycznym „Napoje i Potrawy” i szukają podobieństw między regionem Świętokrzyskim i Szwajcarii, który opracowany zostanie w formie publikacji oraz wystawy.

Efektem pracy wszystkich zespołów (6 szkół) będzie opracowanie wydawnictw dwujęzycznego wskazującego wspólne obszary między regionem Świętokrzyskim i Szwajcarią. Natomiast w październiku na rynku w Kielcach prezentowana będzie wystaw prac uczniów. Komisja konkursowa wyłoni 3 najlepsze zespoły ze wszystkich szkół, które nagrodzone zostaną tabletami.

szwajcarskie scyzoryki 03

 

szwajcarskie scyzoryki 04

 

szwajcarskie scyzoryki 05

 

szwajcarskie scyzoryki 06

 

szwajcarskie scyzoryki 07