Dni języków obcych Drukuj

dni jezykow 01

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy Tydzień Języków Obcych, którego celem była promocja obowiązkowych języków w naszej szkole: języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego.

 

Podsumowanie Dni Języków Obcych odbyło się 30 września 2017r. Wychowankowie pani Alicji Szatan, uczniowie klasy IVA Technikum Hotelarskiego: Magdalena Guz, Aleksandra Mazur, Katarzyna Kowalska, Patrycja Andrzejewska, Anna Malarz, Klaudia  Żwirek, Kinga Wójtowicz i Wiktor Prokopowicz przygotowali referaty na temat różnych krajów, które prezentowali przez cały tydzień. W piątek odbył się test podsumowujący. Zwycięzcami zostali:

  • 1 miejsce: Aleksandra Gładysz klasa III D
  • 2 miejsce: Krystian Piasecki II D
  • 3 miejsce: Katarzyna Goździowska III D

Zwycięscy dostali nagrody książkowe, podręczniki do nauki języków, albumy oraz słodkie niespodzianki. Pozostali uczestnicy dostali słodkości jako nagrody pocieszenia. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami języków obcych przygotowali część artystyczną, przeplataną scenkami, piosenkami, prezentacją multimedialną, które pokazały innym uczniom Dlaczego  warto uczyć się języków obcych?

dni jezykow 02

dziękujemy nauczycielom: Małgorzacie Michalczuk, Joannie Mróz, Marcie Sykuckiej, Marzenie Miękinie, Anecie Zając i Renacie Krasie

koordynator imprezy: Agnieszka Wróbel

Zdjęcia