Koty za płoty Drukuj

koty 07

Pierwsze „Koty za płoty” czyli święto pierwszoklasisty

Tradycyjnie już jesienią uczniowie klas pierwszych w naszej szkole mają swoje święto.

Tak również było i tym razem. W auli szkolnej spotkały się klasy IA, ID, I LO oraz I c wraz ze swoimi wychowawcami na wspólnej zabawie. Powitał ich bardzo serdecznie dyrektor szkoły, pan Dariusz Łuczak i życzył wszystkim udanej imprezy.

Uczniowie pierwszych klas brali chętnie  udział w licznych konkurencjach. Prezentowali swoje talenty muzyczne, sportowe, plastyczne oraz kulinarne. Świetnie się bawili i również świetnie dopingowali swoich zawodników, zwłaszcza w bardzo trudnych konkurencjach sportowych.

Oceniało ich jury w składzie: z-ca dyrektora pani Bogusława Chruściel, prof. Małgorzata Michalczuk, prof. Artur Dziewulski oraz Maciek Baran przewodniczący Samorządu Uczniowskiego.

Szkoda tylko, że ten dzień tak szybko minął. A jak było? Zajrzyjcie do galerii !!!