WARSAW GASTRO SHOW Drukuj

WARSAW GASTRO SHOW to Międzynarodowe Targi Żywności Wysokiej Jakości, które odbyły się od 27 do 29 października 2016 r. w Nadarzynie pod Warszawą.

 

Międzynarodowe Targi Żywności Wysokiej Jakości to nowa inicjatywa targowa, dedykowana branży spożywczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Targom towarzyszyły międzynarodowe targi napojów, wina i innych alkoholi, salon kawy i herbaty, międzynarodowe targi technologii i maszyn dla przemysłu spożywczego, międzynarodowe targi wyposażenia obiektów gastronomicznych, hotelarskich i firm cateringowych.

28 października 40- osobowa grupa młodzieży wraz z opiekunami z ZSGiH uczestniczyła w drugim dniu targów w pokazach kulinarnych, pokazach barmańskich, szkoleniach i konferencjach oraz w degustacji kawy i potraw. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Akademia Kulinarna Grzegorza Górnika oraz pokaz Ani Starmach.