Akademia Menedżera i Finansisty Drukuj

akademia menedzera finansisty 01

Uczniowie klas  maturalnych IV TH, IV TG, III LO z opiekunami panią Bogusławą Chruściel, Katarzyną Krakowiak, Alicją Szatan 21 lutego uczestniczyli w III edycji „Akademii Menedżera i Finansisty”. Spotkanie było zorganizowane przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Prof. Stanisława Tarnowskiego w  Tarnobrzegu.

Celem Akademii była popularyzacja  wiedzy na temat współczesnych trendów w procesach zarządzania, upowszechnienie nowych rozwiązań na rynku finansowym.  Podczas zajęć  zachęcano młodzież do kreatywnych postaw  w zakresie przedsiębiorczości , wskazywano na niezbędne umiejętności potrzebne w przyszłej pracy zawodowej. Młodzież uczestniczyła w wykładzie pt. „Uberyzacja w ekonomii”.  Ciekawą propozycją organizatorów były   warsztaty   o następującej tematyce „Współczesne trendy na rynku finansowym a aplikacje na smartfony”,  „Matematyka kluczem do biznesu”.  Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zaproponowanych  zajęciach. 

Zdjęcia