Piknik Rodzinny 2017 Drukuj

piknik organizacji pozarzadowych

10 czerwca 2017 r. podczas Pikniku Rodzinnego uczniowie MARMOLADY zaprezentowali różne talenty, pasje i umiejętności.

Na stoisku, pod namiotem ZSGiH, odbył się pokaz umiejętności zawodowych: sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach, czyli carving oraz serwowanie pysznych racuchów. W zakresie sztuki kulinarnej swoje umiejętności demonstrowali uczniowie: Katarzyna Baran, Klaudia Kosidło. Łukasz Piórkowski, Joanna Stola.
Na scenie uczennice Technikum Nr 2 – Klaudia Pargieła, Natalia Teter, Marharyta Sabanadze, Vira Zykowa – zaprezentowały talenty wokalne
a uczennice Liceum Ogólnokształcącego - Agata Bielecka, Paulina Doczekalska, Julia Dziuba, Klaudia Gil, Jolanta Jonaszek, Wioletta Kozieja, Klaudia Krakowiak, Agata Pęksa, Karolina Podlecka, Wiktoria Promowicz, Katarzyna Sękul, Aleksandra Tarnawska - zademonstrowałypokaz musztry paradnej.

Konferansjerkę prowadził, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Maciej Baran, uczeń klasy II Liceum Ogólnokształcącego, podstawy wojskowości.

::Galeria::

W imprezie uczestniczyło 10 nauczycieli i 27 uczniów.