Warsztaty z języka niemieckiego Drukuj

  warsztaty j niemieckiego 10

Dnia 27.10.2017 r. odbyły się warsztaty z animacji językowej, które poprowadziła pani Dorota Królikowska - germanistka, metodyk, specjalista ze Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach.

 

W warsztatach udzięli wzięli uczniowie klasy ID TG, I LO oraz Anastasiia Ananeva i Aleksandra Helik z klasy IATH, a także Monika Bociek i Ewa Rosołowska z klasy II ATH. Celem spotkania było zwiększenie motywacji uczniów do nauki języka niemieckiego.  Uczestnicy pracowali indywidualnie, w grupach, rywalizowali ze sobą i doskonale się bawili. Poprzez gry, zabawy, ciekawe zadania doskonalili swój warsztat językowy. Wykazali się dużą aktywnością i kreatywnością w rozwiązywaniu ćwiczeń językowych. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia galerii zdjęć.