WELTSPRACHEN Abitur – Ogólnopolski konkurs z języka niemieckiego Drukuj

Dnia 10.01.2018 r. odbył się w naszej szkole konkurs ogólnopolski z języka niemieckiego, którego organizatorem jest Wydawnictwo Synapsa.

 

W konkursie udział wzięli następujący uczniowie: J. Wilińska - kl. I D, W. Bernaś - kl. II D, V. Zykova - kl II A, P. Doczekalska, K. Krakowiak, K. Podolecka – kl. II LO, J. Stola – kl. III D, K. Chorab , M. Miczko –kl. IVAA. Przysiwek, A. Smardz – kl. IVD. Konkurs polegał na rozwiązaniu przez uczniów testu obejmującego 20 ciekawie skonstruowanych pytań badających umiejętności w zakresie posiadanego słownictwa, zwrotów, czytania ze zrozumieniem, komunikacji oraz gramatyki.

Wyniki już końcem lutego !!! Trzymamy kciuki za naszych uczniów.

Szkolny koordynator konkursu – p. Lucyna Krakowiak