„Karnawałowe co nieco” czyli prezentacja Szkół Gastronomicznych w Kielcach Drukuj

  karnawalowe co nieco

W dniu 1 lutego Dyrektor Dariusz Łuczak uczestniczył w posiedzeniu Zespołu do Spraw Rozwoju Szkolnictwa Zawodowego powołanego przy Świętokrzyskim Kuratorze Oświaty.

 

W posiedzeniu wzięła udział Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej. 13 Dyrektorów Szkół wśród nich również nasz pan Dyrektor, otrzymało akt powołania do Rady Dyrektorów Szkół Zawodowych przy Świętokrzyskim Kuratorze Oświaty.

W czasie przerwy młodzież z siedmiu szkół gastronomicznych województwa świętokrzyskiego przygotowała dla gości mały poczęstunek. Nasza szkoła zaprezentowała słodką witrynę karnawałową. Odwiedziło nas i podziwiało bardzo wielu gości uczestników narady. Duży powodzeniem cieszyły się nasze karnawałowe desery oraz barszcz czerwony z pasztecikiem. Prawie wszyscy goście przychodzili po dokładkę.

::Galeria::