Modernizacja szatni szkolnej Drukuj

szatnie 01

Jak zmienia się szkoła, jej wystrój i wyposażenie, przekonują się za każdym razem absolwenci, odwiedzający szkołę. Dyrekcja szkoły przykłada wiele starań, aby uczniowie dobrze i bezpiecznie czuli się w zadbanych i wyposażonych szkolnych pomieszczeniach.

We wtorek, 10 kwietnia 2018r., 40 uczniów szkoły otrzymało z rąk dyrektora szkoły Dariusza Łuczaka klucze do indywidualnych (osobistych) szafek. To pilotażowy, oczekiwany od lat, pierwszy etap modernizacji szkolnej szatni, zrealizowany dzięki środkom finansowym z budżetu szkoły, przy wsparciu finansowym Stowarzyszenia Sympatyków Sandomierska Marmolada i Rady Rodziców. Remont części pomieszczenia szatni; położenie płytek, zmianę oświetlenia i montaż szafek, wykonali sami pracownicy szkoły. Każda klasa otrzymała do dyspozycji kilka szafek, wyboru klasowego dokonywali sami uczniowie w porozumieniu z wychowawcą. Miejmy nadzieję, że wkrótce pozostali uczniowie będą mogli dołączyć do korzystających z estetycznych szafek.

szatnie 02

szatnie 03

szatnie 04

szatnie 05

szatnie 06