WYRÓŻNIENI I NAGRODZENI !!! Drukuj

Dnia 20 kwietnia 2018r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uczniom naszej szkoły, którzy uczestniczyli w konkursach zewnętrznych z języka angielskiego oraz języka niemieckiego, w rejonowych mistrzostwach pierwszej pomocy PCK oraz w konkursach szkolnych.

 

Oto wyróżnieni i nagrodzeni uczniowie:

 

Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

Szkołę reprezentował zespół w składzie: Michał Niezgoda, Kamil Nagórny, Angelika Zimnicka, Natalia Orawiec, Monika Rutkowska.

Uczniowie zdobyli 1 miejsce i będą reprezentować szkołę na okręgowych mistrzostwach w maju 2018.

Opiekunowie: p. Edyta Młodochowska oraz p. Adam Krakowiak.

 

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego English ACE

Najlepszy wynik w szkole, a tym samym 8 miejsce w województwie otrzymała Vira Zykova, uczennica klasy II A.

Opiekun: p. Anna Stefaniak

 

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Sprachdoktor

Najlepszy wynik w szkole, a tym samym 13 miejsce w województwie otrzymała Adrianna Przysiwek z klasy IV D oraz Michał Miczko z klasy IVA (14 miejsce w województwie). Najlepszy wynik w kategorii klasy drugie uzyskała Ewa Rosołowska (kl. IIA), a w kategorii klasy pierwsze – Kamil Kolasiński (kl. IA)

Opiekun: p. Lucyna Krakowiak

 

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego Weltsprachen

Najlepszy wynik w szkole otrzymała Julia Wilińska, uczennica klasy ID.

Opiekun: p. Lucyna Krakowiak

 

Szkolny konkurs recytatorski Strofy o Ojczyźnie.

I miejsce

Wiktoria Robak kl. II LO

II miejsce

Katarzyna Baran kl. II D

III miejsce

Monika Jońca kl. I LO

Wyróżnienie

za autorski wiersz otrzymała Wiktoria Wozniak z kl. II D

Opiekunowie: p. Bogusława Chruściel, p. Katarzyna Krakowiak

 

Szkolny Konkurs Polskiej Piosenki i Pieśni Patriotycznej pt. „dla Niepodległej ..”

I miejsce

Stempień Dominika - I TG oraz Rybusińska Aleksandra i chórek z klasy II TG (Dudek Patrycja, Kołacz Dominika, Nowak Agnieszka, Grela Justyna, Dąbek Katarzyna, Bernaś Wiktoria, Parcheta Karolina, Wilk Natalia, Niezgoda Kinga, Suchodolska Katarzyna).

II miejsce

grupa wokalna z klasy I LO (Jońca Monika, Jędrzejewska Anna, Różalska Wiktoria, Obrębski Jakub, Orawiec Monika, Gorczyca Michał, Kominek Łukasz)

III miejsce

Rolecka Wioletta – I TH

 

Nagroda Publiczności dwa I miejsca

  1. Pargieła Klaudia z zespołem z klasy IV TG
  2. Zimoląg Luiza – III LO

Opiekun: p. Alicja Szatan

 

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy !!!!!