Edukacja Zawodowa w Praktyce
Kwiecień 2015 r. Drukuj

Dnia 10 kwietnia 2015 roku szkolni koordynatorzy projektu EZWP, Agata Łuczak i Edyta Łukaszek oraz dyrektor Ewa Jedlińska uczestniczyły w spotkaniu w sprawie organizacji happeningu, które odbyło się w SCDN w Wólce Milanowskiej.

Więcej…
 
Luty 2015 r. Drukuj

W czasie ferii zimowych  3 uczniów z ZSZ i 5-ciu uczniów z TH  odbyło praktyki zawodowe. Uczniowie z ZSZ doskonalili swoje umiejętności praktyczne  w restauracji Mały Rzym.

Więcej…
 
Wrzesień 2014 r. Drukuj

alt

W ramach realizacji projektu „Edukacja zawodowa w praktyce” Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu otrzymał nowoczesne pomoce dydaktyczne w postaci dwóch  zestawów tablic interaktywnych. Tablice zostały umieszczone w klasopracowni Drogowskaz oraz w sali 209. Pomoce te będą służyć nie tylko w ramach realizacji projektu, ale także na codziennych lekcjach. Dodatkowo pracownie gastronomiczne zostały doposażone w naczynia i sprzęt gastronomiczny, z których korzystają już uczniowie podczas szkolenia praktycznego.

Więcej…
 
Lipiec- Sierpień 2014r. Drukuj

Podczas wakacji 14 – uczniów ZSZ i 19 – uczniów TH odbyło 3-tygodniowe praktyki zawodowe w wybranych zakładach pracy.

Więcej…
 
Czerwiec 2014 r. Drukuj

W  czerwcu nauczyciele biorący udział w projekcie uczestniczyli w ŚCDN w  Kielcach w  szkoleniu dotyczącym ewaluacji projektu edukacyjnego w szkole zawodowej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3