Zawody Służb Mundurowych w Busku Zdroju Drukuj

zawody busko 14

W dniu 04.06.2019r. w Busku Zdroju obyły się V Zawody Służ Mundurowych woj. świętokrzyskiego w biegach o Puchar Szefa WSzW Kielce.

Celem zawodów była integracja służb mundurowych, popularyzacja zdrowego stylu życia oraz budowanie dobrej atmosfery w służbie poprzez współzawodnictwo sportowe funkcjonariuszy różnych służb mundurowych oraz promocja tych służb oraz klas mundurowych w środowisku cywilnym.
W ww. zawodach wzięła udział 3-osobowa reprezentacja klasy 2 LO pod opieką p.Artura Dziewulskiego zajmując I i II miejsce w klasyfikacji indywidualnej oraz I miejsce w klasyfikacji zespołowej klas mundurowych. ZSGiH na dystansie 3000m. reprezentowali: Łukasz Kominek, Kacper Kiljański i Jakub Obrębski.

Gratulujemy!!!

::Galeria::