Kadeci promują szkołę na Dniu Dziecka w Bilczy Drukuj

W dniu 01.06.2014r. w Bilczy Gm. Obrazów odbył się Festyn Dziecięcy z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, w którym na zaproszenie Wójta Gminy uczestniczyli uczniowie II klasy LOW wraz z opiekunem prof. Arturem Dziewulskim.

bilcza 01

Kadeci zaprezentowali pokaz elementów samoobrony, sprawności fizycznej oraz musztry indywidualnej i zespołowej. W programie obok występu naszych uczniów można było zobaczyć występ zespołu muzycznego, pokazy cyrkowe, terenowe gry i zabawy dla dzieci, karaoke z młodzieżowymi i dziecięcymi przebojami piosenki polskiej, pokazy break dance, występ iluzjonisty oraz konkursy z nagrodami. W pokazie wzięli udział: Gabriela Banasik, Magdalena Laskowska, Maciej Bilski, Damian Olechowski, Gabriel Maśloch, Dawid Sadrakuła, Mikołaj Cichoń, Norbert Krzyżek, Piotr Czerpak, Czajka, Karol Koziarz, Wieczorek. Pokaz naszych kadetów cieszył się dużym zainteresowaniem.

 

GALERIA