Praktyki zawodowe
Techniki Pracy w Hotelu „Anna” Drukuj

hotel anna 14

W ramach współpracy naszej szkoły z Hotelem „Anna” w Wielowsi uczniowie klasy IA Technikum Hotelarskiego 31 maja byli na zajęciach praktycznych w hotelu.

Więcej…
 
Relacja z praktyk zawodowych w ramach Projektu HoReCa. Drukuj

W ramach Europejskiego Programu Doskonalenia Nauczycieli Branży HoReCa nauczyciel ZSGiH w Sandomierzu Krzysztof Jonaszek jako jedyny nauczyciel w województwa świętokrzyskiego mógł nabyć umiejętności profesjonalne związane z praktycznym funkcjonowaniem nowoczesnego przedsiębiorstwa HoReCa  a także wzbogacić warsztat pracy nauczyciela zawodu.

Więcej…
 
Praktyka zawodowa uczniów w Unieściu Drukuj

Wojskowy Dom Wypoczynkowy w Unieściu prowadzi całoroczną  działalność o charakterze wczasowo-wypoczynkowym w atrakcyjnie usytuowanych ośrodkach nadmorskich obejmujących powierzchnię około 10 ha  położonych w obrębie administracyjnym powiatu koszalińskiego w województwie zachodniopomorskim.

Więcej…
 
Praktyki uczniów ZSGiH Drukuj

Zapraszamy do obejrzenia prezentcji o miejscach praktych uczniów ZSGiH w Sandomierzu.

>> Prezentacja <<

UWAGA !

Do przeglądnięcia po pobraniu !!!

 

 
Wakacyjne praktyki zawodowe 2010 Drukuj

Wakacje dla uczniów naszej szkoły to nie  tylko beztroski odpoczynek, to także czas odbywania praktyk zawodowych. Szkoła od lat stara się, aby uczniowie mieli możliwość wyjazdu do rożnych atrakcyjnych miejscowości Polski i zagranicy. Od kilku lat Marmolada z powodzeniem współpracuje z nadmorskim Wojskowym Ośrodkiem Wypoczynkowym w Unieściu.

Więcej…