Sport i rekreacja
Sandomierz biega Drukuj

sandomierz biega 03

Sandomierz biega - powitanie wiosny w ZSGiH

W ostatni wtorek, czyli w Dzień Wagarowicza ponad 20 – osobowa grupa naszej młodzieży wzięła udział w imprezie sportowej Sandomierz biega”, której organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Więcej…
 
Świętokrzyski Dzień Siatkówki Drukuj

swietokrzyski dzien siatkowki 01

Dnia 19 stycznia nasza szkoła zorganizowała Turniej Piłki Siatkowej w ramach akcji „Świętokrzyski Dzień Siatkówki” pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

Więcej…
 
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Drukuj

pilka nozna mikolajki 13

W dniu 07.12.2016r. w Zespole Szkół Ekonomicznych w Sandomierzu odbył się coroczny mikołajkowy turniej piłki nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych pod patronatem Starosty Sandomierskiego.

Więcej…
 
Lekcja WF z olimpijczykami Drukuj

wf z olimpijczykami 01
(artykuł Echo Dnia – Dorota Kułaga)

„ Lekcja wychowania fizycznego z olimpijczykami” - tak zatytułowano wyjątkowe spotkanie w Zespole Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Sandomierzu.

Więcej…
 
Memoriał Lekkoatletyczny Piotra Nurowskiego Drukuj

MEMORIAŁ LEKKOATLETYCZNY im. PIOTRA NUROWSKIEGO

Dnia 03.06.2016 na stadionie MOSIR odbył się Memoriał Lekkoatletyczny im. Piotra Nurowskiego.

W sportowych zmaganiach brały udział gimnazja oraz szkoły ponadgimnajalne, wśród których znalazła się również nasz szkoła.

Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich reprezentowali następujący uczniowie:

-wśród dziewcząt:

Klasa I ATH - Polit Anna 100m, 800m

                   Żwirek Patrycja 100m, 400m

Klasa I DTG - Godzisz Paulina - pchnięcie kulą

Klasa II LO - Surowiec Karolina - pchnięcie kulą, skok w dal

Klasa III ATH - Kowalska Katarzyna - 100m, 400m

-wśród chłopców:

Klasa I ATH - Szymański Karol 800m

Klasa I DTG - Szymański Bartosz 100m, 400m

Klasa I LO - Bartoszek Kacper - pchnięcie kulą

                Woźniak Hubert - 400m

Klasa II ATH - Miczko Michał - 400m, 800m

Klasa II DTG - Kaczmarski Patryk - skok wzwyż, skok w dal

                  - Kasiński Michał - skok wzwyż, skok w dal

                  - Słonecki Mateusz - skok w dal

Klasa II LO - Sobczyk Paweł - pchnięcie kulą

Klasa IIc - Łagosz Kamil - skok w dal

Po zaciętej walce i godnej sportowej rywalizacji na podium stanęli:

II miejsce 800m dziewcząt - Polit Ania kl. IATH

III miejsce pchnięcie kulą chłopców - Sobczyk Paweł kl.II LO

III miejsce 100m chłopców - Szymański Bartosz kl. I DTG

 

                    Wszystkim uczestnikom dziękujęmy za udział i gratulujemy sukcesów!!!

                                                                        Nauczyciele wychowania fizycznego :) :) :)

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3