Sport i rekreacja
Halowa piłka nożna Drukuj

W dniu 18.02.2015 (tj. piątek) odbyły się zawody sportowe w halowej piłce nożnej chłopców. Zawody organizowane były przez Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych. Udział w nich wzięły następujące szkoły: I LO, II LO, ZSTiO, ZS z Klimontowa i Mokoszyna, ZSGiH i gospodarze.

Naszą szkołę reprezentowali:

Polanowski Michał kl.I DTG

Szymański Bartosz kl.I DTG

Guz Konrad kl.I DTG

Szymański Karol kl.I ATH

Burek Paweł kl.I ATH

Osuch Jakub kl.II ATH

Macioszek Marek kl.III cz

W klasyfikcji końcowej nasza szkoła zajęła IV miejsce.

                                                     Gratulujemy!!!

                                                         Nayczyciele WF

 
Pokazy taneczne Drukuj

Pokazy taneczne

Zapraszam wszyskie dziewczęta, które chciałby wziąć udział w pokazach tanecznych.

Przed wami dwa układy taneczne: Zumba i stepy.

Osoby zainteresowane proszę o skontaktowanie się ze mną :) :) :)

                                                                       Marta Sykucka

 
Turniej Piłki Nożnej Chłopców Drukuj

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Chłopców


Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, którzy chcieliby wziąć udział

w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców.

Turniej organizowany jest przez Ponadgimnazjalny Zespół Szkół Ekonomicznych

w Sandomierzu.

Osoby chętnę proszone są o kontakt z nauczycielami wychowania fizycznego.

                                                                                     Zapraszamy!!!

                                                                                        N-le WF

 
Turniej Szkół Ponadgimnzajalnych Drukuj

Serdeczne gratulacje dla dziwcząt, które wywalczyły III miejsce

w kategorii teniec podczas tegorocznego Turnieju Szkół Ponadginazjalnych!!!

Podziękowania dla:

Zimoląg Luizy kl.I LOW,

Chorab Klaudii kl.II ATH,

Stawiarz Patrycji kl.II DTG,

Fromyl Leny kl.III ATH,

Kowalskiej Katarzyny kl.III ATH

za wkład pracy i czas pośwęcony próbom na zajęciach tanecznych!!!

                                                                            

                                                                          Opiekun:

                                                                   Marta Sykucka

 

 

 
Tueniej Szkół Ponadgimnzajalnych Drukuj

Serdeczne gratulacje dla dziwcząt, które wywalczyły III miejsce

w kategorii teniec podczas tegorocznego Turnieju Szkół Ponadginazjalnych!!!

Podziękowania dla:

Zimoląg Luizy kl.I LOW,

Chorab Klaudii kl.II ATH,

Stawiarz Patrycji kl.II DTG,

Fromyl Leny kl.III ATH,

Kowalskiej Katarzyny kl.III ATH

za wkład pracy i czas pośwęcony próbom na zajęciach tanecznych!!!

                                                                            

                                                                          Opiekun:

                                                                   Marta Sykucka

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4